Online Diyet Almanya

Her sektörde olduğu gibi danışmanlıklarda da hızlı bir online sisteme geçiş söz konusu. Gelişen teknoloji diyet danışmanlık hizmetlerinde online hizmetleri vazgeçilmez kılmıştır. Online diyet ile ister yurt içi ister yurt dışı danışmanlıklar çok hızlı şekilde gerçekleşmektedir. Online diyet hizmeti almak için Bursa’da yaşamanız gerekmiyor. Almanya’da yaşayıp kendi kültüründe bir beslenme uzmanı bulmakta zorluk yaşayanlar için Diyetisyen Merve Güner ÖKSÜZ uzun yıllardır online beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Almanya sağlık politikaları gereği diyetisyen desteği almak isteyen hasta ve danışanlara bireysel diyet listesi sunmamaktadır. Genel sağlıklı besleme eğitimlerinin sunulması bireysel beslenme programı isteyenler için yeterli değildir. Kişiye özel diyet listeleri için online diyeti tercih edebilirsiniz.

Uzaktan diyet listeleri görüntülü konuşma, sesli konuşma veya mesajlaşma yoluyla hazırlanmaktadır. Diyetisyen Merve Hanım ilk randevuda yaşam tarzı, sağlık bilgilerinizi öğrenerek sizlere en uygun diyet listesini oluşturmaktadır. Diyet listesi içeriğini Merve Hanım ile beraber hazırlıyor liste içeriği hakkında söz sahibi oluyorsunuz. Uygulanabilir bir diyet süreç devamlılığı açısından çok önemlidir. Yaşam tarzına uygun olmayan diyet listelerini devam ettirebilmek zordur. Diyet listesi ile ayda 3-8 kilo verebilirsiniz.  Detaylı bilgi için tıklayınız.

Diyet yaparken motivasyon, diyetisyeniniz ile etkin bir iletişim çok önemlidir. Randevu süreleri yeterli uzunlukta olmalı ve her soruya cevap alabilmelisiniz.

Motivasyon kayıplarına izin vermemesi, Dyt. Merve Hanım ile sürekli iletişim halinde olmanız uygulamakta olduğumuz online diyet sistemi özelliklerinin başında gelmektedir.

Diyetisyen Merve Güner Öksüz ile online diyet yapanların görüşlerine ulaşmak için tıklayınız.

Almanya’da yaşayan;  fakat Türk beslenme alışkanlıklarına göre diyet yapmak isteyen her yaştan birey online diyet yapabilir.  Diyetisyen Merve Güner Öksüz iletişim bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Almanya’da Türk Diyetisyen

Türk beslenme alışkanlıklarını bilen diyetisyen ile çalışmak; yeme alışkanlıklarına uygun bir diyet uygulanması sürecin daha keyifli geçmesini sağlar. Mutsuz olduğunuz diyet listesi ile başarıya ulaşmak çok zordur. Sizleri aç bırakan, mutsuz hissettiren diyet listelerini uygulamamalısınız. Odaklanılması gereken nokta yaşam tarzı değişimi olmalıdır.  Almanya’da kendi kültürüne uygun diyetisyen bulması oldukça zordur.  Ana diliniz yerine Almanca iletişim kurmak, Almanların Türklerden farklı beslenme alışkanlıkları diyete uyum sağlamayı zorlaştırabilir. Online diyet ile uygun fiyatlarla danışmanlık alabilirsiniz. Almanya’da yaşayan Türkler için online diyet hizmeti verilmektedir. Online diyet paketleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Berlin diyetisyen, Köln diyetisyen, Frankfurt diyetisyen, Hamburg diyetisyen, Mühih diyetisyen, Düsseldorf diyetisyen, Westfalen diyetisyen hizmetleri online olarak verilmektedir.

 

Almanya’da Yaşayan Ayşegül Hanımın Online Diyet Yolculuğu:  -20 Kilonun Hikayesi

Almanya Köln’de yaşayan Ayşegül Hanım ile 6 ay öncesinde tanıştık. Ayşegül Hanım benimle instagram üzerinden iletişime geçti. Ön bilgilendirmenin ardından randevu gün ve saatini belirledik ve diyet yolculuğumuz başlanmış oldu. Kendisine diyet yolculuğunu sizlerle paylaşmama izin verdiği için tekrar teşekkür ediyorum.

‘ 26 yaşındayım, 10 seneden beri Köln’de yaşıyorum. Küçüklüğümden beri kiloluydum ve çeşitli diyetler denedim. Dukan diyeti, aralıklı oruç, kendimi aç bırakma, aşırı egzersizle kilo vermeye çalışma.. Pek çok deneyimim oldu. Evet başlarda kilo verdim ve her defasında hep geri aldım. Zamanla saçlarımda dökülme, adet döngüsünde bozulmalar yaşadım.  10 ay önce kan tahlili yaptırdım ve vitamin minerallerde çok eksiklikler vardı. Tahlil sonuçlarımı gördüğümde bir daha asla kendi kendime diyet yapmamaya karar verdim. Diyetisyene gittim. Burada diyetisyenler liste vermiyor. Başarılı olamadım. İnternette karşıma Merve Hanım çıktı.  Görür görmez ısındım. Başaracağımıza inandım. İnstagramdan mesaj attım, Merve Hanım hemen cevapladı ve 1 gün sonrasında online diyet görüşmesini gerçekleştirdik. Listeyi görünce gözlerime inanamadım. Hatta dedim ki bunları yersem ben şişmanlarım. Ama Merve Hanım listede yazılanları hepsini atlamadan yemem gerektiğini söyledi. Bende öyle yaptım. Diyete başladığımda 80 kiloydum ve 1 hafta içinde 3 kilo vermiştim hem de hiç aç kalmadan! İncelme çok iyiydi. Her hafta yeni liste verdi Merve hanım. Sorularımı sordum, kaçamaklar yaptım . Sağlıklı beslenmeyi öğrendim. 5 ayda toplam 20 kilo verdim ve bir daha kilo alacağımı sanmıyorum . Yaşam tarzımı değiştirdim. Artık daha sağlıklı, daha mutluyum. İyi ki Merve Hanımla karşılaşmışım. ‘

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir