Fazla kilolarınızdan kurtulmak,

daha sağlıklı bir bedene sahip olmak için bilinçsizce uygulanan çeşitli yöntemler, kilo ve sağlık sorunlarını azaltmak yerine daha da arttırabilmektedir.

Genellikle tek yönlü beslenme içeren, çok düşük kalorili diyetler uygulamak, zayıflama ilaçları kullanmak,

aç kalarak kilo vermeye çalışmak gibi farklı kilo verme yöntemleri tansiyon,

şeker, kalp gibi sağlık sorunları yaratabilmekte,

verdiğiniz kilolarında size kısa bir süre sonra fazlasıyla dönmesine neden olmaktadır.

Online diyet her geçen gün artan şişmanlık, sağlıksız beslenme gibi sorunlara belirli bir mekana ve zamana bağlı kalmadan çözüm bulma çalışmasıdır.

Güvenilir olmayan İnternet siteleri üzerinde maalesef ki çok fazla bilgi kirliliği var. Her alanda olduğu gibi beslenme ve diyet alanında da uzman olmayan kişilerin yayınladığı, paylaştığı pek çok yanlış bilgi bulunmaktadır.

Online diyet yanlış beslenme bilgilerinden uzak durmanın yollarından biridir

Fazla kilolarınızdan kurtulmak, daha sağlıklı bir bedene sahip olmak için bilinçsizce uygulanan çeşitli yöntemler, kilo ve sağlık sorunlarını azaltmak yerine daha da arttırabilmektedir.

Genellikle tek yönlü beslenme içeren, çok düşük kalorili diyetler uygulamak, zayıflama ilaçları kullanmak, aç kalarak kilo vermeye çalışmak gibi farklı kilo verme yöntemleri tansiyon, şeker, kalp gibi sağlık sorunları yaratabilmekte, verdiğiniz kilolarında size kısa bir süre sonra fazlasıyla dönmesine neden olmaktadır.

Online Diyet Paketleri

Takipsiz Gold Paket
₺350,00
• Sağlık durumunuzu değerlendirme
• Ayda 1 defa yenilenen size özel diyet listesi
• Hedef ayda ortalama 3-6 kilo kaybı
Hemen Dene
Takipli Gold Paket
₺700,00
Sağlık Durumunuzu Değerlendirme Detaylı KanTahlili Yorumu
Whatsapp Üzerinden Sınırsız İletişim
15 Günün Sonunda Durum Değerlendirmesi
Hedef 1 Ayda Ortalama 3-8 Kilo Kayıp
HEMEN DENE
PREMIUM pAKET
₺1200
Sağlık Durumunuzu Değerlendirme Detaylı KanTahlili Yorumu
Her Hafta size özel yenilenen diyet listesi
Whatsapp Üzerinden Sınırsız İletişim
Her Hafta Durum Değerlendirmesi
Motivasyon Görüşmeleri
Hedef 1 Ayda Ortalama 3-8 Kilo Kayıp
HEMEN DENE

Online Diyet Programları Nasıl Hazırlanır?

Online diyet listeleri Diyetisyen Merve Güner Öksüz tarafından sizlere özel olarak hazırlanıyor. Öncelikle  bizimle mail veya whatsapp yoluyla iletişime geçiyorsunuz..  Diyetisyenimiz sizlerle mail yoluyla bir form gönderiyor. Diyetisyenimizin sizlere mail yoluyla gönderdiği formu dolduruyorsunuz ve sabah aç karnına tartılıyorsunuz. Diyetisyenimiz bazı durumlarda kan tahlili yaptırmanızı isteyebiliyor.

Bu formda sağlık durumunuz, sosyal yaşantınız, fiziksel aktivite durumunuz, damak zevkleriniz tüm ayrıntılarıyla sorgulanıyor. Kişiye özel hazırlanan online diyet listeniz için tüketimde zorlanacağınız besinler belirleniyor, tanısı konulmuş bir rahatsızlığınız veya kullandığınız herhangi bir ilaç var ise bu kıstaslar göz önünde bulundurularak diyet listeniz hazırlanıyor.İlk diyet listesi en geç 2 gün içerisinde elinizde oluyor. Diyetisyenimize mesai saatleri içerisinde ulaşabiliyor, sorularınıza cevap alabiliyorsunuz.Diyet listelerinizde kaçamaklara da yer verebiliyoruz.Diyet yaparken özlediğiniz, tüketmekten hoşlandığınız ya da  tüketmekten sıkıldığınız şeyleri belirttiğinizde diyet listenizde birlikte değişiklikler yapabiliyoruz. Böylelikle sizlere sağlıkla, kalıcı kilo vermenin zevkini yaşamak kalıyor.

Online Diyet Programıyla 1 Ayda Kaç kilo Verebilirim? Online Diyet Gerçekten İşe Yarar mı?

Kişiden kişiye değişim göstermekle beraber aylık ortalama 3 kilo ile 8 kilo arası kilo verebilirsiniz. Online diyet işe yaramaktadır.Kilo kaybını etkileyen başlıca nedenler; yaş, cinsiyet, bazal metabolizma hızı, sağlık durumu, genetik faktörler ve fiziksel aktivite durumudur.

Motivasyon kaybınıza izin vermeyen

onlinediyetisyenin ile whatsapp üzerinden veya  face app üzerinden görüntülü görüşme sağlayın.

Dyt. Merve Güner Öksüz Kimdir?

Latest news