Bursa Online Diyet

 

Bursa Online Diyet programıyla mekan ve zaman fark etmeksizin online diyet listelerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Diyet listeleri Bursa’da bireysel ve kurumsa danışmanlık hizmeti vermekte olan Diyetisyen Merve Güner Öksüz tarafından hazırlanıyor. Diyetisyenimiz Bursa Nilüfer, Osmangazi, Orhangazi, Mudanya, Gemlik ve diğer tüm ilçelerde hem bireysel hem kurumsal, hem de online diyet hizmeti vermektedir. Online kurumsal beslenme eğitimleri de mevcuttur. Online besleme eğitimleri için iletişim için tıklayınız.

bursa online diyet

Bursa Online Diyet Danışmanlığında; Diyet listeleri Beslenme Uzmanı Diyetisyen Merve Güner Öksüz ile sizlerin görüşlerini, damak zevkiniz ve beslenme alışkanlıklarınız göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. Yaşam tarzınıza, çalışma saatlerinize uymayan diyet listeleriyle sürekliliği yakalayabilmek zordur. Diyetisyen sizlerin yaşantısına uygun diyet programı hazırlamalı ve takibini yapmalıdır. Diyet yaparken sürekliliği sağlayabilmek başarının anahtarıdır. Başarı için yaşam tarzına uygun beslenme planı olmalıdır. Diyet listesi belirli aralıklarla değişmeli; küçük diyet kaçamaklarına yer verilmelidir.

Diyetisyen Merve Güner Öksüz online diyet listelerinizi oluştururken sizlerin görüşlerini önemsemekte ve en uygun diyet listesini oluşturmaktadır.

Bireysel Online diyet seansı ortalama 20 -30 dakika sürmektedir.  Seans boyunca diyetisyenimiz boy, kilo, yaş, bel çevresi ölçümü gibi değerlerin yanında herhangi bir kronik hastalık durumu, kan tahlili gibi parametreleri detaylı olarak incelemekte, bazı durumlarda tahlil yapılmasını önerebilmektedir.

Bursa Online Diyet Nedir?

Bursa Online diyet ile; istediğiniz zaman, istediğiniz yerde diyet listesine ulaşılabilirlik sağlayabilirsiniz. Yaşadığınız şehir hatta ülke etmeksizin istediğiniz zaman diliminde diyetisyenin sizlere özel hazırladığı sağlıklı beslenme listenize ulaşabilir güvenle aç kalmadan zayıflamak için adım atabilirsiniz.

Son yıllarda gelişen teknoloji ile beraber hayatımız günden güne daha da hızlanmakta. Tek bir tuşa basarak geçtiğimiz yıllarda günlerce mesai harcayarak halledebileceğimiz işleri saniyeler içerisinde online yöntemler ile mesai harcamadan yapabiliyoruz.

Online uygulamalar ile zamanımızı etkin yönetebiliyoruz. İşlerimizi çok kısa bir zaman dilimi içerisinde halledebiliyor; bu sayede Kendimize kaliteli zaman ayırabiliyor, sevdiklerimizle güzel vakitler geçirebiliyoruz.  Online uygulamalar sadece iş yükümüzü azaltmakla kalmıyor.

Alışveriş yapmak, danışmanlık hizmetleri satın almak için yapmamız gereken tek şey bir tuşa basmak.  Kitaptan, mobilyaya, mobilyadan elektroniğe kadar her ihtiyacımız için online kanallar aracılığıyla sipariş veriyoruz ve maksimum 1 hafta içerisinde ihtiyacımız olan ürün elimizde oluyor. Eski zamanlarda hayallerimizi süsleyen bir takım şeyler artık hayatımızın vazgeçilmez birer parçası.

Online danışmanlıklar arasında online diyet danışmanlığı yıldızı parlayan bir sektör. Diyet yazma yetkisi olan tek meslek gurunu diyetisyenlerdir. Diyetisyen olmayan kişiler de son zamanlarda insanların sağlıklarıyla oynamak pahasına sahte online diyetisyenlik yapmaktadırlar. Hizmet aldığınız diyetisyenin mesleki yeterliliği mutlaka sorgulanmalı, güvenilirliğinden emin olmadığınız kişilerden online diyet hizmeti almamalısınız. Bursa Online Diyet hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 

 

Bursa Online Diyet Fiyatları

Bursa online diyet fiyatları online diyet paket içeriği ve süresine göre belirleniyor. Diyetisyen ücretleri, beslenme danışmanı fiyatları bireysel diyet danışmanlığı ücretlerinde takipli veya takipsiz oluşu önemli faktörlerden. Bursa’da Online veya bireysel yüz yüze danışmanlık fiyatları, Gebelik döneminde online diyet fiyatları, emzirme döneminde online diyet danışmanlık ücretleri; kilo alma kilo verme online diyet fiyatları online diyet türüne ve içeriğine göre belirlenmektedir. En uygun Bursa Online diyet ücreti, % 50 indirim ile Bursa’da en ucuz online diyete ulaşın.  %50 indirimli online diyet paketleri için tıklayın. Ücretsiz online diyet örneği, online diyet listesinde büyük indirim. Bursa’da obezite tedavisi için online diyette en uygun fiyat.

Bursa Online Diyet Paketleri

Bursa Online Diyet Paketleri  Görüntülü ya da sesli olarak oluşturulmaktadır.  İlk görüşme  sizlerin sağlık durumu ,yaşam tarzı, beslenme alışkanlıkları gibi parametreleri öğrenip sizleri daha yakından tanımak açısından en az 30dk sürmektedir. Online Diyet Paket içerikleri için tıklayınız.

Diyetisyen Merve Güner Öksüz Kimidir?

Doğu Akdeniz Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2014 yılında başarı ile mezun olan Diyetisyen Merve Güner Öksüz  eğitimi boyunca Ankara Hacettepe Üniversite Hastanesi, Bursa Medikalpark Hastanesi, Gemlik Muammer Ağım Devlet

Hastanesi’nde stajlarını tamamlamıştır. Mezun olduğu tarih olan 2014’ten 2016 yılına kadar Bursa Orhangazi’de tıp merkezinde çalıştı. 2016 yılından itibaren kuruculuğunu üstlendiği Bursa Gemlik’te bulunan Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkez’inde hizmet vermekte olan Diyetisyen Merve Güner Öksüz çalışmalarına devam etmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Hatice Ersöz diyor ki:

    Merve Hanımı internet üzerinden diyetisyen araştırması yaparken tesadüfen buldum. 3 aydır online diyet yapıyorum. Mesleğini seven, son derece ilgili birisi. Aklıma takılan tüm soruları sorabiliyorum. 103 kilo ile başladığım diyet yolculuğuna 85 kilo ile devam ediyorum.3 ayda aç kalmadan 18 kilo verdim. İyi ki sizi tanımışım, daha yolumuz uzun 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir