Online Diyetin Avantajları Nelerdir?

Online Diyet
Diyetisyen Merve Güner Öksüz
Online Diyet Uzmanı

Gününüzde online sağlık uygulamalarının başında online diyet gelmektedir. Uzaktan diyet yöntemiyle sanki diyetisyen ofisinde yüz yüze danışmanlık hizmeti alıyormuşçasına diyet programı oluşturabiliyor, diyetisyene her soruyu sorabiliyorsunuz. Online diyetin avantajlarından en önemlisi dilerseniz yüz yüze, dilerseniz sesli veya mesajlaşma yöntemiyle iletişime geçebilmeniz. Kendinizi en rahat hissedebileceğiniz iletişim yöntemini seçerek bireysel diyet listenizi satın alabilirsiniz. Online diyet nedir sorusunun cevabı için tıklayınız.

 

  • Diyetisyene gitmeye vaktiniz yok ise
  • Yaşadığınız şehir veya ilçede diyetisyen yok ise online diyet tam size göre.

Tercih edebileceğiniz online diyet paketleri için tıklayınız.

Neden Online Diyeti Tercih Etmeliyim?

Farklı diyetleri denemekten sıkılmadınız mı? Karatay diyeti, protein diyeti… Size uygun olmayan diyet listeleriyle diyet süreci her seferinde işkenceye dönüyor; kilo veremiyor, kilo verseniz dahi her seferinde fazlasıyla geri alıyorsanız online diyet tam size göre! Yanlış diyet uygulamaları uzun vadede çok önemli sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Online diyet sizlere sürekli diyetisyen ile iletişim halinde olma olanağını sağlar. Sürekli iletişim motivasyonu artırır ve diyette sürekliliğin sağlanmasına yardım eder. Kalıcı kilo vermenin en kolay yolu diyetisyen desteği almaktır. Yüz yüze danışmanlık hizmetiyle online diyet danışmanlığı başarı oranı aynı seviyelerdedir. Online diyet hizmetinin ofis danışmanlığından bir farkı yoktur. Online diyet için ihtiyacınız kilo ölçümü için tutarlılık ve duyarlılığı kanıtlanmış tartı ve vücut ölçülerinin belirlenmesi için mezuradır.

Online Diyet

COVID-19 pandemi döneminde evden dışarı çıkmak istemeyen; aynı zamanda sağlıklı beslenerek kilo vermek isteyen bireyler için online diyet bulunmaz bir fırsattır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir