Diyetisyen Merve Güner Öksüz Kimdir?

 

Diyetisyen Merve Güner Öksüz 2014 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden başarı ile mezun oldu. Ankara Hacettepe Üniversitesinde stajlarını tamamladı.

Bursa Gemlik doğumlu Diyetisyen Merve Güner Öksüz mesleki serüvenine 2014 yılında Bursa Orhangazi’de bulunan özel bir tıp merkezinde başladı. 2 sene boyunca Orhangazi’de bulunan özel bir tıp merkezinde kurucu diyetisyen olarak görev aldı. Binlerce hasta ve danışan ile birebir ilgilenme imkanı buldu.
Daha fazla kişiye erişebilmek adına 2016 yılında Gemlik’te Beslenme Danışmanlığı Merkezini kurdu. Gemlik’te Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezinin yanında eş zamanlı olarak Orhangazi’de bir spor merkezinde sporcu diyetisyeni olarak görev aldı. Bursa Nilüfer, Gemlik ve Orhangazi’de çeşitli kurumlarda beslenme eğitimleri verdi. 
Diyetisyen Merve Güner Öksüz Gemlik’te bulunan Beslenme ve Diyet Merkezinde hizmet vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda uzaktan, online diyet listesi hazırlamaktadır.