Online Diyet Nedir Nasıl Yapılır? Ücretsiz Online Diyet

diyet

Online Diyet Nedir Nasıl Yapılır?

Diyetisyen Merve Güner Öksüz’ den online diyet nasıl yapılır sorusunun cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz. Diyetisyen Merve Güner Öksüz’ü geliştirdiği OnlineDiyetisyenin sistemiyle tanışın. Ücretsiz online diyet örneği için online diyet  sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

OnlineDiyetisyenin uygulaması Diyetisyen Merve Güner Öksüz’ün 4 yıldır başarıyla uyguladığı çeşitli, her bütçeye uygun online diyet programlarını içeren kilo alma – kilo verme –sağlıklı beslenme – hastalıklarda ve özel durumlarda beslenme – sporcu beslenmesi – gebelik ve emziklilik dönemlerinde beslenme-kurumsal beslenme eğitimlerini içeren kapsamlı bir diyet oluşturma yöntemidir.

Bireysel Diyet Listeleri motivasyon görüşmeleriyle zenginleştirilmiş olarak siz değerli danışanlarımıza Diyetisyen Merve Güner Öksüz tarafından sunulmaktadır. Diyetisyen Merve Güner Öksüz için Danışan görüşlerine ulaşmak için tıklayınız.

online diyetisyen ile zayıflama

Paket ayrımı yapılmaksızın  OnlineDiyetisyenin online diyet programlarında her danışlarımıza görüntülü konuşma ile diyet hazırlama imkanı sunulmaktadır. Her danışan bizler için özeldir.

Dünyanın Neresinde Olursanız Olun OnlineDiyetisyenin  Pandemi döneminde de uygun fiyatlı paket içerikleri ile her zaman yanınızda. OnlineDiyetisyenin Sistemini size özel  yaşam koçu olarak düşünebilirsiniz. Beslenme hususunda her türlü bilgiyi kolaylıkla alabileceğiniz; her türlü sorunuza anında cevap alabileceğiniz bireysel bir beslenme koçu.

Covid-19 ve Obezite Arasındaki İlişki Nedir? Covid-19 da Online Diyet Faydaları Nelerdir?

Yapılan bir çalışma  COVİD – 19 tanısı alan obez bireylerin hastalığı daha ağır geçirdiği, altında yatan başka bir kronik hastalık olmamasına rağmen entübe ve ölüm oranlarının daha yüksek olduğunu ortaya koymuştur. Diyetisyen Merve Güner Öksüz OnlineDiyetisyenin Sistemiyle sadece kilo kaybını hedeflemez. Kilo vermenin yanında  yaşam tarzı değişimi, kaliteli yaşama geçiş OnlineDiyetisyenin Sistemiyle Diyetisyen Merve Güner Öksüz’ün birincil hedefidir. Böylelikle kalıcı kilo kaybının yanında daha sağlıklı, daha zinde, daha mutlu bir hayat sizleri beklemektedir.

online diyetisyen

Online Diyet Paketleri Nelerdir? Online Diyet Fiyatları Nedir?

Takipsiz Gold  Online Diyet Paketi

OnlineDiyetisyenin Takipsiz Gold paket;  Görüntülü ya da sesli olarak oluşturulmaktadır.  İlk görüşme  sizlerin sağlık durumu ,yaşam tarzı, beslenme alışkanlıkları gibi parametreleri öğrenip sizleri daha yakından tanımak açısından en az 30dk sürmektedir.

Takipsiz Gold Online Diyet Paket Kapsamı Nedir?

Sağlık durumunuzun ve eğer tahlil yaptırdıysanız kan tahlil sonucunuzun detayla değerlendirmesini (Pandemi sürecinde herhangi bir sağlık sorununuz yok ise kan tahlili yaptırılması zorunlu değildir.)Size özel hazırlanan diyet listesini kapsamaktadır. OnlineDiyetisyenin Takipsiz Gold Paket ile hedef aylık ortalama 3 kilo ile 6 kilo arasındadır. Kilo verme hızını çeşitli parametreler etkilemektedir.

ücretsiz online diyet

 Takipli Gold Online Diyet Paketi

OnlineDiyetisyenin Takipli Gold paket;  Görüntülü ya da sesli olarak oluşturulmaktadır.  İlk görüşme  sizlerin sağlık durumu ,yaşam tarzı, beslenme alışkanlıkları gibi parametreleri öğrenip sizleri daha yakından tanımak açısından en az 30dk sürmektedir

Takipli Gold Online Diyet Paket İçeriği Nedir?

Sağlık durumunuzun ve eğer tahlil yaptırdıysanız kan tahlil sonucunuzun detayla değerlendirmesini (Pandemi sürecinde herhangi bir sağlık sorununuz yok ise kan tahlili yaptırılması zorunlu değildir.)Size özel hazırlanan 15 günde 1 yenilenen 2 farklı diyet listesini kapsamaktadır. Takipli Gold Paket ile günün belirli saatlerinde Diyetisyen Merve Güner Öksüz’e ulaşabilir; diyet ile ilgili her sorunuza cevap alabilirsiniz.OnlineDiyetisyenin Takipli Gold Paket ile hedef aylık ortalama 3 kilo ile 8kilo arasındadır. Kilo verme hızını çeşitli parametreler etkilemektedir.

online diyet örneği

Premium Online Diyet Paketi

OnlineDiyetisyenin Premium Online Diyet;  Görüntülü ya da sesli olarak oluşturulmaktadır.  İlk görüşme  sizlerin sağlık durumu ,yaşam tarzı, beslenme alışkanlıkları gibi parametreleri öğrenip sizleri daha yakından tanımak açısından en az 30dk sürmektedir

Diyetisyen Merve Güner ÖKSÜZ

Premium Online Diyet Paket İçeriği Nedir?

Sağlık durumunuzun ve eğer tahlil yaptırdıysanız kan tahlil sonucunuzun detayla değerlendirmesini (Pandemi sürecinde herhangi bir sağlık sorununuz yok ise kan tahlili yaptırılması zorunlu değildir.)Premium Online Diyet Paketi size özel hazırlanan her hafta yenilenen aylık 4 farklı diyet listesini kapsamaktadır. Premium paket ile günün her saatinde Diyetisyen Merve Güner Öksüz’e ulaşabilir; diyet ile ilgili her sorunuza cevap alabilirsiniz. En önemlisi yeme krizleri veya herhangi bir aksi durum yaşandığında Diyetisyen Merve Güner Öksüz ile motivasyon görüşmeleri yapabilirsiniz. Diyetisyen Merve Güner Öksüz size her türlü desteği vermeye hazır. OnlineDiyetisyenin Premium Online Diyet Paket ile hedef aylık ortalama 3 kilo ile 8kilo arasındadır. Kilo verme hızını çeşitli parametreler etkilemektedir.

 

ONLINE DİYET PROGRAMLARINDA %50’YE VARAN İNDİRİM FIRSATINI KAÇIRMAYIN!

Diyetisyen Merve Güner Öksüz ile tanışın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir