Fransa’da Online Türk Diyetisyen

Fransa’da yaşayan Türkler için Türk diyetisyen desteği ile kişiye özel online diyet programı.

Gelişen teknolojiyle beraber; tüm dünyada online hizmetler ve online danışmanlıklara hızlı bir dönüşüm yaşandı. Uzun yıllardır ofis diyet danışmanlığının yanında; online diyet hizmeti vermekte olan bir diyetisyen olarak söyleyebilirim ki; geçtiğimiz son 2 yıl içerinde online diyet danışmanlığı istatistiklerinde anlamlı bir artış söz konusu. Bu anlamlı artışta gelişen teknolojinin yanında pandemi dolayısıyla evlere kapanmamızın etkisi çok büyük. Avusturya online diyetisyen, İsveç online diyetisyen, Danimarka online diyetisyen, Finlandiya online diyetisyen, Norveç online diyetisyen hizmeti

Fransa ülkemizden göç alan ülkelerin başında gelmektedir. Pek çok Türk vatandaşı Fransa’da kültürümüzden uzak yaşamını devam ettirmektedir.  Fransa’da yaşamakta olan; lakin kendi kültüründe beslenme danışmanlığı almak isteyen bireyler online diyet hizmetimizden faydalanabilirler.

Fransa’da Yaşayan Türk Vatandaşları İçin Kendi Kültüründe Diyet Listesi

Klasik Türk kahvaltısı çoğu kişinin vazgeçilmezleri arasındadır. Fransa’da yaşayıp online diyet danışmanlık hizmeti verdiğim pek çok danışanımdan duyduklarıma istinaden gerek kahvaltı; gerekse öğle ve akşam yemeği alışkanlıkları Türk kültüründen çok farklı. Fransa’da yaşayan Fransız bir diyetisyen ile Türk kültürüne uygun bir diyet programı hazırlaması kolay olmayabilir. Pek çok ülkede diyetisyenler kişiye diyet listesi hazırlamak yerine sağlıklı beslenme eğitimi vermektedir. Sizlere özel beslenme planı ile diyet yolculuğuna başlamak isteyen bireyler için online diyet danışmanlığı oldukça uygundur.

Fransa Online Diyet Listesi Nasıl Hazırlanır?

Online Diyet listesi Diyetisyen Merve Güner Öksüz tarafından whatsapp üzerinden görüntülü ya da sesli konuşma şeklinde hazırlanmaktadır. Diyet listesinin içeriğine beraber karar verilmektedir. Online diyet süreci boyunca sorularınızı diyetisyene iletebilir,  yoğunluğa göre en kısa zamanda sorularınıza cevap alabilirsiniz.Online diyet listeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Diyetisyen Merve Güner Öksüz Hakkında

Bursa’da bulunmakta olan beslenme ve diyet danışmanlığı merkezinde yüz yüze danışmanlığın yanında; Almanya online diyet başta olmak üzere; Fransa online diyet, Hollanda online

diyet hizmetlerimiz mevcuttur. Diyetisyen Merve Güner Öksüz 2014 yılından beri Bursa’da beslenme ve diyet danışmanlığı hizmeti vermektedir. Diyetisyen Merve Güner Öksüz kimdir? Yazımıza ulaşmak için tıklayınız.

Fransa Online Diyet Fiyatları

Fransa online diyet fiyatları değişim göstermektedir. Diyetisyen Merve Güner Öksüz tarafından uygunmakta olan;

Takipsiz Gold Paket: 30 Euro

Takipli Gold Paket: 60 Euro

Premium Paket: 100 Euro

Online Diyet Paket içerikleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir