Whatsapp’tan Online Diyetisyen

Diyetisyene gidemiyorum diye üzülmeyin. Artık diyetisyenin whatsapp’ında! Nasıl mı? İşte detaylar.

 

Gelişen teknoloji hastaneye, beslenme ve diyet merkezine, spor salonuna gitmeden diyetisyene ulaşma imkanı veriyor. Hem de oturduğunuz yerden. İhtiyacınız olan tek şey internet bağlantısına sahip bir cep telefonu, tablet ya da bilgisayar.

 

Online Diyet Whatsapp

Beslenme Uzmanı Merve Güner Öksüz ile beraber diyet yolculuğuna adım atmak için ofis görüşmelerine gitmenize gerek yok. Dilerseniz online diyet ile uzaktan danışmanlık hizmeti alabiliyorsunuz. Hem de beslenme ve diyet danışmanlık merkezinde aldığınız hizmetin birebir aynısını!

 

Online diyet nedir sorusunun cevabı için tıklayınız. Diyetisyen Merve Güner Öksüz’ün geliştirdiği online diyet sistemi ile tanışmak bır tık uzağınızda.  Online diyet yolculuğunda izlenilen yol ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevapları için whatsapptan mesaj atabilirsiniz.

Kilo kaybı odaklı 3 farklı online diyet paketimiz mevcut. Genel olarak online diyet listeleri ile aydan en az 3 kilo kaybı yaşanmaktadır. Diyet listeleri tüm online diyet paketlerinde sizlere özel hazırlanmaktadır.

 

Whatsapp Üzerinden Uzaktan Online Diyet Danışmanlığı

Tüm online diyet paketleriyle birebir uygulandığı taktirde ayda en az 3 kilo kaybı olmaktadır.

Ancak  diyetisyen Merve Güner Öksüz’ün önerisi ayda 2 veya 4 liste değişimi olmasıdır. Yani diyetisyenimiz takipli gold online diyet paketi veya Premium online diyet paketi önermektedir. 1 ay boyunca sürekli aynı diyet listesinin uygulanması yani takipsiz gold paket uygulanması zamanla isteksizlik, motivasyon düşüklüğüne neden olmaktadır. Aynı zamanda metabolizma aynı beslenme sistemine alışmakta ve kilo verme hızını, metabolizma hızını düşürmektedir. Metabolizma hızının düşmesi kilo verme hızının yavaşlaması anlamına gelmektedir.

 

Whatsapp üzerinden diyet listesi oluştururken diyetisyenimiz sağlık durumu, yaşam tarzı gibi parametreleri sorgulamakta; uygulamakta en rahat edeceğiniz diyet listesini oluşturmaktadır. Süreç boyunca iletişim kesilmemektedir. Böylelikle diyette başarı oranı daha da artmaktadır. Motivasyona ihtiyacınız olduğunda diyetisyenin whatsapp’ında.  Whatsapp üzerinden uzaktan görüntülü ya da sesli konuşma yöntemiyle yazılan online diyet listeleri her motivasyon ihtiyacı duyduğunuzda whatsapp üzerinden mesajlaşma yoluyla desteklenmektedir.

Online Diyet Yaparken Whatsapp’tan

Tüm Sorularım Cevaplanır mı?

 

Diyetisyenimiz Merve Hanım whatsapp üzerinden kendisine gelen mesajl

arı yoğunluk durumuna göre en geç yarım saat içerisinde cevaplamaktadır. Diyetisyen Merve Güner Öksüz mezun olduğu tarih olan 2014 yılınd

an beri aktif olarak çalışmaktadır. Diyetisyen Merve Güner Öksüz’ün öz geçmişine ulaşmak için tıkayınız.

Whatsapp diyetisyen sıklıkla sorulan sorulara ulaşmak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir