Amerika Online Diyetisyen

online diyet u

 

Amerika Birleşik Devletleri  beslenme kültürü ile Türk beslenme kültürü birbirinden çok farklıdır. Porsiyonların büyük olması, ev yemeklerinin yerine fast food tercih edilmesi obeziteyi de beraberinde getirmektedir. Günümüzde salgın olarak kabul edilen obezite; bir diğer adıyla şişmanlık tüm dünyada olduğu gibi ABD’de de hızla artmaktadır.  Obezite ile savaşta diyetisyenlere büyük rol düşmektedir. Obezite ve obezitenin beraberinde getirdiği yandaş  hastalıklardan korunmak için sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanılmalıdır.

Diyetisyen Merve Güner Öksüz Bursa’da bulunan Beslenme ve Diyet danışmanlığı merkezinde yüz yüze danışan kabul etmenin yanında yurt içi ve yurt dışı fark etmeksizin; uzaktan online diyet danışmanlığı hizmeti de vermektedir.

Online diyetin avantajları 

Amerika online diyetisyen, Kanada online diyetisyen görüşmeleri whatsapp veya zoom üzerinden yapılmaktadır. İletişim bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

Amerika Online Diyet Listesi Nasıl Hazırlanır?

Online Diyet listesi Diyetisyen Merve Güner Öksüz tarafından whatsapp üzerinden görüntülü ya da sesli konuşma şeklinde hazırlanmaktadır. Diyet listesinin içeriğine beraber karar verilmektedir. Online diyet süreci boyunca sorularınızı diyetisyene iletebilir,  yoğunluğa göre en kısa zamanda sorularınıza cevap alabilirsiniz. Amerika Online diyet listeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Amerika Online Diyet Ücretleri 2021

ABD online diyet ücretleri değişim göstermektedir.

Takipsiz Gold Paket: 40 Dolar

Takipli Gold Paket: 80 Euro

Premium Paket: 120 Dolar

Online Diyet Paket içerikleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir